Porty morskie

Cavotec SA jest znaną na całym świecie grupą dzięki której rozwiązaniom zwiększane są wydajność, bezpieczeństwo oraz trwały rozwój przemysłu transportu morskiego i śródlądowego. W sektorze portów morskich Cavotec jest wiodącym dostawcą zasilania elektrycznego dla statków oraz systemów automatycznego dokowania w portach. Istotnym dla przyszłości przemysłu morskiego i śródlądowego jest innowacyjne i przełomowe rozwiązanie w postaci statków i promów elektrycznych, dzięki któremu koszty operacyjne, ochrona środowiska oraz czas przestają być wyzwaniem.

Zakres oferowanych produktów i rozwiązań grupy Cavotec dla przemysłu transportu morskiego i śródlądowego zawiera zautomatyzowany system cumowania MoorMaster zwiększający bezpieczeństwo operacyjne oraz skracający czas cumowania poniżej jednej minuty bez względu na warunki pogodowe.

WIĘCEJ:
MoorMaster LNG terminals

MoorMaster CONTAINER terminals

MoorMaster BULK

1915_Picton_MM400_-5

Cavotec dostarcza systemy zasilania dla statków co daje przewagę w ochronie środowiska oraz zdecydowanie redukuje koszty zarówno dla operatorów jak i portów. Ponadto odpowiada na współczesne regulacje prawne w przemyśle transportu wodnego.

shore-power

Dodatkowe informacje znajdują się tutaj

Jednocześnie Cavotec jest specjalistą w zakresie zasilania e-RTG i oferuje wygodne w podłączaniu połączenia elektryczne niskiego i średniego napięcia w postaci szybkozłączy Push&Pull o wysokiej trwałości i służące niezawodnie przez wiele lat.

push-pull

Do uznanych produktów Cavotec na całym świecie nalezą również zwijaki z napędem silnikowym bądź sprężynowe

zwijak

Więcej informacji znajduje się w dalszych zakładkach bądź na bezpośrednie zapytanie u nas.

Ponadto Cavotec jako jedyny na świecie oferuje rozwiązanie trwałej ochrony kabli typu Panzerbelt. System Panzerbelt gwarantuje wiele zalet dla portów: całkowite bezpieczeństwo operacyjne, niskie koszty instalacji, całkowita ochrona kabla, brak kosztów utrzymania, nieorganicznie wobec nacisku, utrzymanie kanału kablowego bez ryzyka wylewu, sprawdzalność we wszystkich warunkach atmosferycznych, brak ograniczeń wobec prędkości suwnic, brak problemów z równymi powierzchniami oraz łatwe dopasowanie do istniejących już systemów.

Więcej informacji znajduje się tutaj

Dodatkowo Cavotec wyposaża porty w systemy sterowania zdalnego, prowadniki kabli, gniazda i wtyki zasilania do 25 kV spełniające typowe wymogi portów morskich. Prosimy o przejrzenie dalszych zakładek naszej strony bądź wysłanie do nas bezpośrednio zapytania.

Współpracując blisko z zarządami portów, operatorami i przewoźnikami, instytucjami regulującymi oraz innymi dostawcami, Cavotec dostarcza zaawansowane rozwiązania i ekspertyzy na podstawie doświadczeń z ponad czterech dekad z portów na całym świecie.

Dalsze informacje o firmie Cavotec można znaleźć na stronie www.cavotec.com lub przez kontakt z nami.